RO - více jak 1 000 000 zákazníků
Codul produsului: AY0718_S
Marca: Dstreet
Extra reducere
Great Women's Track Track DtStreet ideal pentru uzura de zi cu zi. Este confecționat din material moale și confortabil la atingere.... Descrierea completă
Prețul nostru
473,08 Lei
ÎN STOC - expediere în 24 de ore
Preț recomandat de producător
EXTRA reducere
331,15 Lei cu codul EXTRA

Promoția este valabilă până la 21. 10.

Introduceți codul EXTRA în coș
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 331,15 Lei
Culoare
Mărime
buc
Mărime

Nu știți ce mărime să alegeți?

Măsurăm manual toate produsele noastre, în tabelul de mărimi al produsului sunt dimensiunile modelului specific.

Vše ručně měříme

Tabel de mărimi

Mărime36/S38/M40/L42/XL
A(tepláky)30323537
B(tepláky)47495253
H(tepláky)9698100101
A(mikina)70727576
B(mikina)64-6566-6769-7071-72
D(mikina)69717374
Notă: toleranța dimensiunii produsului este ± 1cm
Tabulka
A(tepláky)½ circumferința taliei
B(tepláky)½ circumferința șoldurilor
C(tepláky)lungimea exterioară a pantalonilor
-----------
A(mikina)přední lungimea de la umăr
B(mikina)1/2 obvodu přes prsa
D(mikina)lungimea mânecii de la umăr
Hainele pe care le purtați, așezați-le liber pe masă și măsurați în locurile conform tabelului.
Dimensiunile în tabelul de mărimi la produse sunt dimensiunile modelului respectiv.

Cult de traseu DSTREET AY0718 ROŞU mărimea: S

Descriere

Great Women's Track Track DtStreet ideal pentru uzura de zi cu zi. Este confecționat din material moale și confortabil la atingere. Poți merge oriunde. Acesta garantează confortul nu numai în turism sau odihnă, ci și pe drum Mânecile s -au încheiat cu un tiv flexibil. CUT DESCHIS Talie elastică echipată cu o garnitură largă de tip. 2 buzunare deschise frontale. Nohaves s -a încheiat cu o garnitură elastică strânsă. Tăierea semi -curioasă confortabilă. Pentru tracksuits Cut
  • Design monocrom
  • Utilizați:

    • Ideal pentru uzura de zi cu zi
    • Li> acasă
    • Pe grădină
    • Timp liber

    Marca

    Dstreet

    Parametri

    Compozitia materialului 100% bumbac
    Garanție 2 ani
    Culoarea produsului ROȘU
    Mărimea produsului S
    Determinare Femei
    Utilizare Municipal, Turism, Timp liber
    Disponibilitate În stoc
    Tip Treninguri
    Pantaloni pentru bărbați ALTISPORT ATS TROUSER CLASSIC-FIT NEGRU
    Altisport · Premium Collection ATS TROUSER CLASSIC-FIT Confort fără compromisuri. Unele pantaloni îi purtați pentru cum arată. Pe alții, pentru că nu pierdeți nicio secundă gândindu-vă la confort. ALTISPORT ATS Trouser Classic-Fit fac parte din a doua categorie — și exact de aceea veți reveni mereu la ei. Croi clasic drept care nu strânge nicăieri, material care nu dezamăgește nici după zece ore în picioare, și un design atât de sobru încât devine cu ușurință piesa de bază a ținutei...


    Încărcare conținut...

    Cult de traseu DSTREET AY0718 ROŞU

    Cult de traseu DSTREET AY0718 ROŞU Cult de traseu DSTREET AY0718 ROŞU
    -30%
    Extra reducere
    331,15 Lei
    cu codul EXTRA
    ÎN STOC 1 buc
    rotator
    Încărcare conținut...
    rotator
    Încărcare conținut...
    Ne pasă de confidențialitatea dvs. Folosim cookie-uri și tehnologii similare pentru a asigura funcționarea corectă a site-ului, pentru a măsura traficul, pentru a personaliza conținutul și reclamele și pentru a partaja date cu partenerii noștri de publicitate și analiză. Unele cookie-uri prelucrează date cu caracter personal — le folosim doar pe baza consimțământului dvs. Dacă sunteți de acord cu cookie-urile analitice și publicitare, Google poate prelucra datele dvs. cu caracter personal pentru măsurare și personalizare. Cum folosește Google datele cu caracter personal puteți citi aici și aici. Vă puteți retrage sau modifica consimțământul în orice moment, utilizând linkul din subsol.
    Mai multe informații Mai puține informații